Restorant

Restoranti yne ofron nje menu te gjere.

Duke filluar nga peshku vendas ,gatimet e detit e duke mbaruar tek gatimet e mishit.

Vererat nga te gjitha llojet me tipike te perzgjedhura nga specialistet perkates.

 

Hotel

Jemi kujdesur me detajet me te hollesishme qe ju klientet tane te gjeni qetesine ,rehatine dhe komoditetin e nevojshem.

Favorizuar kjo edhe nga pozicioni I resortit me pamje te mrekullueshme.

 

Pishina

Cras sodales luctus arcu, ac placerat nunc sagittis a.

In at turpis ac nibh luctus sagittis in ut est. Proin sed mi vitae velit convallis gravida imperdiet eu mauris.

 

Bar Restorant Hotel
Buna Park

Vendi ideal per te kaluar
ditet tuaja te pushimit

Shijoni Gatimet Tona !!!

Gatime peshkut te detit
dhe te liqenit
Mish i fresket ne zgare
dhe ne hell
Kuzhine Italiane
Pasta , Pizza , Rizoto

Galeria

Hidhini nje shikim amienteve tona. 

Per raste familjare si dhe per festa Buna Park Resort ofron ambiente perfekte per organizime te ndryshme.